Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Weekendowe pokazy kina plenerowego

Drodzy Kinomani!
W miniony piątek i sobotę mieliśmy okazję razem spędzić magiczne chwile pod gołym niebem, podczas pokazów kina plenerowego. To były niesamowite wieczory pełne filmowych przeżyć i dobrej zabawy!
W piątek w Mąkosach Starych, w gminie Jastrzębia przygotowaliśmy coś specjalnego dla najmłodszych widzów – „Śnieżka i fantastyczna siódemka”. To był prawdziwy hit wśród dzieci, pełen przygód i uroczych bohaterów!
W sobotę w Grzmucinie, w gminie Gózd, natomiast zaprezentowaliśmy „Masz Ci los” – film dla tych nieco starszych, pełen śmiechu i niezapomnianych momentów.
Dziękujemy Wam wszystkim za przybycie i wspólny udział w tych wyjątkowych wydarzeniach. Bez Was nie byłoby to możliwe! Przygotowaliśmy dla Was specjalne projekcje filmowe, które mamy nadzieję, dostarczyły Wam wiele radości i wrażeń oraz, że to dla Was ciekawa alternatywa spędzania czasu wolnego.
Dziękujemy za wsparcie w realizacji zadania Wójtowi gminy Jastrzębia Panu Wojciechowi Ćwierzowi oraz Wójtowi gminy Gózd Panu Pawłowi Dziewitowi.
Dziękujemy wszystkim za pomoc przy organizacji wydarzenia i za liczny udział! Wasza obecność sprawiła, że te wieczory były naprawdę wyjątkowe:
Gmina Jastrzębia,
Gminna Biblioteka Publiczna w Jastrzębi,
Szkoła Podstawowa w Mąkosach Starych,
Koło Gospodyń Wiejskich Mąkosiaki,
OSP Mąkosy,
Gmina Jastrzębia,
sołtys Danuta Nakoneczna,
radny Łukasz Kamiński,
oraz KGW Lewaszówka,
Pani Marta Mędrzecka-Kupidura oraz
Grupa Aktywnych Mam Grzmucin.
Do zobaczenia na kolejnych seansach!!!
Wydarzenia zostały współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach realizacji projektu współpracy „Kultura lokalnie. Przestrzeń inspiracji”, akronim KULT, w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

0 Comments

There are no comments yet

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8 + 1 =