Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Podsumowanie pokazów filmowych w kinie plenerowym

Z radością informujemy, że 21 i 22 czerwca odbyły się pokazy kina plenerowego, które zgromadziły licznych mieszkańców i miłośników filmów na świeżym powietrzu.
21 czerwca – Suskowola, gmina Pionki
Na stadionie w Suskowoli dzieci miały okazję obejrzeć kultową animację “Asterix i Obelix. Tajemnica magicznego wywaru”. To wyjątkowe wydarzenie przyciągnęło wiele rodzin, które mogły wspólnie spędzić wieczór w towarzystwie ulubionych bohaterów.
22 czerwca – Bąkowa, gmina Ciepielów
Mieszkańcy Bąkowej mieli okazję obejrzeć wzruszający film “O psie, który jeździł koleją”. Projekcja odbyła się w serdecznej atmosferze, a historia dzielnego psa poruszyła serca wszystkich zgromadzonych.
Były to już ostatnie seanse realizowane w ramach projektu współpracy “Kultura lokalnie. Przestrzeń inspiracji” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Łącznie w ramach projektu odbyło się 14 pokazów kina plenerowego, które miały miejsce jesienią ubiegłego i wiosną bieżącego roku. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli jeszcze więcej okazji do wspólnego oglądania filmów na świeżym powietrzu!

0 Comments

There are no comments yet

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × trzy =