Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Pierwszy raz w Zwoleniu Grażyna Brodzińska!!!

W piątek, 21 czerwca 2024 roku, o godzinie 19:00, Kino Świt w Zwoleniu stało się miejscem wyjątkowego wydarzenia muzycznego, które zainaugurowało obchody 45. Imienin Pana Jana. Tego wieczoru na scenie wystąpiła prawdziwa legenda polskiej sceny muzycznej – Grażyna Brodzińska, w towarzystwie znakomitego Kosma Band. Wydarzenie to było częścią projektu „Jan Kochanowski – wyprawy przez dziedzictwo i inspiracje”, realizowanego przez Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój” i współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.
Wieczór poprowadziła Anna Barańska – Wróblewska, pełniąc rolę konferansjera, która z gracją i profesjonalizmem przedstawiła artystów i wprowadziła zgromadzoną publiczność w klimat wieczoru. Wydarzenie rozpoczęło się od występu Chóru Kameralnego Domu Kultury w Zwoleniu pod dyrekcją Piotra Markowskiego. Następnie na scenie pojawiła się Grażyna Brodzińska, znana jako Primadonna i Pierwsza Dama Polskiej Sceny Muzycznej. Artystka zachwyciła publiczność swoim niezrównanym talentem wokalnym i sceniczną charyzmą. Jej występ był pełen emocji i technicznej perfekcji, co spotkało się z entuzjastycznym odbiorem. Jednym z najbardziej pamiętnych momentów wieczoru była niespodzianka przygotowana dla publiczności. Obecny na koncercie tenor Ryszard Wróblewski zgodził się wspólnie z Grażyna Brodzińską wykonać jeden z utworów. Ich duet wywołał burzę oklasków, pozostawiając niezatarte wrażenie na wszystkich uczestnikach.
Kosma Band, towarzyszący Grażynie Brodzińskiej, złożony z utalentowanych muzyków, dopełnił wieczór wspaniałymi aranżacjami muzycznymi. Ich gra była pełna pasji i zaangażowania, co doskonale współgrało z wokalnymi popisami Primadonny. W repertuarze znalazły się zarówno utwory znane i lubiane przez publiczność, jak i mniej popularne, ale równie piękne kompozycje.
Publiczność zgromadzona w Kinie Świt reagowała z entuzjazmem na każdy utwór. Owacje na stojąco, liczne brawa były dowodem na to, jak bardzo wydarzenie przypadło do gustu mieszkańcom Zwolenia i okolic. Na zakończenie wieczoru, Organizatorzy wydarzenia podziękowali artystom za niezapomniane przeżycia, a publiczności za liczne przybycie. Wieczór z Grażyną Brodzińską i Kosma Band w Kinie Świt był prawdziwą ucztą dla duszy, pozostawiając w sercach uczestników niezatarte wspomnienia i zachwyt nad pięknem muzyki.

0 Comments

There are no comments yet

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

czternaście − 13 =