Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Kino plenerowe dla lokalnej społeczności…

W dniu 05 czerwca 2024 r. na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej w Paciorkowej Woli miłośnicy kina mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym seansie kina plenerowego, zorganizowanym przez Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój”. Teren szkolny zmienił się w klimatyczne miejsce do seansu z wygodnymi leżakami, a na dużym ekranie została wyświetlona bajka „Biały Kieł”.
Przed rozpoczęciem seansu, Pani Iwona Sałek Prezes Zarządu Stowarzyszenia „Dziedzictwo i Rozwój” oraz Pani Renata Wieczerzyńska nauczyciel PSP w Paciorkowej Woli, serdecznie powitały przybyłe dzieci oraz rodziców i zapewniły, że ten wieczór będzie pełen wrażeń.
Dzieci były zachwycone możliwością oglądania filmu na świeżym powietrzu, a dodatkowo mogły cieszyć się pysznymi przekąskami, popcornem oraz napojami przygotowanymi przez organizatorów. Podczas seansu dzieci nie mogły oderwać wzroku od ekranu, wciągnięte całkowicie w świat przygód głównego bohatera, a dorośli cieszyli się z możliwości spędzenia czasu w towarzystwie swoich najbliższych.
Po zakończeniu filmu wszyscy zgromadzeni wrócili do domów, z uśmiechem na twarzy i wspaniałymi wspomnieniami z tego wyjątkowego wieczoru pod gwiazdami. Kino plenerowe było doskonałą rozrywką dla całych rodzin, które z przyjemnością skorzystały z tej niecodziennej formy spędzania czasu.
Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólny udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Szczególne podziękowania kierujemy Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu oraz Radzie Rodziców PSP w Paciorkowej Woli za okazaną pomoc. Wasze zaangażowanie i wsparcie sprawiły, że kino plenerowe było niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników.
Wydarzenie było współfinansowane w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” – działanie: „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

0 Comments

There are no comments yet

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 + 15 =