Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Kino pod chmurką w Policznie przyciągnęło tłumy

14 czerwca na placu przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Policznie odbyło się wyjątkowe wydarzenie – kino plenerowe. Mieszkańcy, zarówno dzieci, jak i dorośli, mieli okazję obejrzeć film “Misiek w Nowym Jorku” w malowniczej scenerii. Wydarzenie zorganizowanie przez Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój” w ramach projektu współpracy „Kultura lokalnie. Przestrzeń inspiracji” przyciągnęło licznych widzów.

O godzinie 20:00 plac przy OSP w Policznie zamienił się w kino pod gołym niebem. Na przygotowanych leżakach, widzowie mogli wygodnie usiąść i cieszyć się filmem.

Podczas seansu nie zabrakło także pysznych przekąsek, o które zadbały lokalnie instytucje samorządowe.

Kino plenerowe w Policznie okazało się wielkim sukcesem, przyciągając wielu mieszkańców i tworząc niezapomnianą atmosferę wspólnego oglądania filmów pod gołym niebem. Dzięki współpracy LGD z lokalnymi instytucjami wydarzenie miało nie tylko kulturalny, ale również integracyjny charakter, wzmacniając więzi w lokalnej społeczności.

Wydarzenie było współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach realizacji projektu współpracy “Kultura lokalnie. Przestrzeń inspiracji”, akronim KULT, w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Galeria zdjęć

0 Comments

There are no comments yet

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedemnaście − 4 =