flaga ue

 

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizację Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach poddziałania 19.4  „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” -  działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
 Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.


 

9.jpg

Zamówienia

Zapytanie ofertowe na zakup oraz dostawę fabrycznie nowego zestawu do projekcji kina plenerowego

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego zestawu do projekcji kina plenerowego w ramach projektu współpracy pod nazwą „Kulturalne integracje – akronim KULT” współfinansowanego ze środków UE w ramach poddziałania 19.3 Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania w ramach inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 na terenie Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój”.

Czytaj więcej...

Zapytanie ofertowe - materiały informacyjne z nadrukiem

Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów informacyjnych z nadrukiem w postaci kalendarza ściennego oraz podkładów na biurko. Zamówienie współfinansowane jest z środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Czytaj więcej...

Zapytanie ofertowe - gadżety promocyjne z nadrukiem

logotypy prow

Przedmiotem zamówienia jest dostawa gadżetów promocyjnych z nadrukiem w postaci: logo Stowarzyszenia i/lub danych teleadresowych, logo LEADERA, logo PROW i flagi UE oraz slogan „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie(układ tożsamy z logotypami zamieszczonymi w nagłówku zapytania), o wymiarach proporcjonalnych do wielkości gadżetu, zgodnie z Księgą wizualizacji znaku PROW na lata 2014-2020 (minimalna wielkość (wysokość) emblematów na materiałach promocyjnych – 8 mm). Zamówienie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Czytaj więcej...

Opracowanie i druk publikacji wraz z dostawą

logotypy prow

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na opracowaniu i wydruku publikacji wraz z dostawą do siedziby Zamawiającego. Publikacja współfinansowana jest z środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Czytaj więcej...

Zapytanie ofertowe - hologram

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na opracowaniu oraz instalacji hologramu na folii holograficznej z wykorzystaniem projektora do wyświetlania postaci Jana Kochanowskiego w Muzeum Jana Kochanowskiego w Czarnolesie.

Czytaj więcej...

Zapytanie ofertowe - kalendarz ścienny

Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów informacyjnych z nadrukiem w postaci kalendarza ściennego. Zamówienie współfinansowane jest z środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Czytaj więcej...

ZAPYTANIE OFERTOWE KOORDYNATOR - ZARZĄDZANIE PROJEKTEM WSPÓŁPRACY

Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój” w Zwoleniu zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty na wykonanie usługi zarządzania projektem współpracy „Południowe Mazowsze – Marką Turystyczną”, współfinansowanego ze środków UE w ramach poddziałania 19.3 Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania w ramach inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 na terenie Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój”.

Czytaj więcej...

Zapytanie o cenę - transport uczestników spływu kajakowego

Przedmiotem zapytania jest transport uczestników spływu kajakowego na trasie Zwoleń - Las Dębowy, Kazimierz Dolny nad Wisłą - Zwoleń w związku z realizacją projektu współpracy Południowe Mazowsze - Marką Turystyczną w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania”.

Czytaj więcej...

Zapytanie ofertowe - przewodnik turystyczny

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na opracowaniu i wydruku publikacji - przewodnika turystycznego po najciekawszych zakątkach Lokalnych Grup Działania: „Dziedzictwo i Rozwój”, „Puszcza Kozienicka”, „Razem dla Radomki”, wraz z dostawą do siedziby Zamawiającego.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 10

Ostatnie artykuły

Szukaj

Kalendarz

Mar 2024
Po Wt Sr Cz Pi So Ni
26 27 28 29 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31


ul. Wojska Polskiego 78
26-700 Zwoleń
tel./fax 48 676 20 29
e-mail: stowarzyszeniedir@o2.pl

 

Biuro Stowarzyszenia czynne

od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30.


Obsługa mieszkańców z terenu LGD

w godzinach pracy biura.
  

Mapa

Zrzut ekranu 2021 07 13 o 11.35.04