flaga ue

 

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizację Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach poddziałania 19.4  „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” -  działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
 Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.


 

losowe-maki.jpg

Zamówienia

Zapytanie ofertowe - opracowanie i dostarczenie materiałów informacyjnych

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie i dostarczenie materiałów informacyjnych, zgodnie z Księgą wizualizacji znaku PROW 2014-2020, w związku z realizacją Planu Komunikacji w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” – działanie: „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Czytaj więcej...

Zapytanie o cenę - turniej piłki nożnej

 

Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój” w Zwoleniu zwraca się z prośbą  o przedstawienie oferty na organizację i koordynację turnieju w piłkę nożną dla min. 8 drużyn z terenu objętego Lokalną Strategią Rozwoju (gminy Ciepielów, Gózd, Iłża, Jastrzębia, Jedlnia- Letnisko, Kazanów, Pionki, Policzna, Przyłęk, Tczów, Zwoleń) w terminie ustalonym przez Zamawiającego.

Szczegóły

Formularz oferty - wersja edytowalna

 

Zapytanie ofertowe - siłownia zawnętrzna

Przedmiotem zamówienia jest  dostarczenie oraz montaż na pylonach urządzeń fitness stanowiących wyposażenie siłowni na świeżym powietrzu, w wyznaczonych 3 miejscach na terenie działania LGD „Dziedzictwo i Rozwój” (gminy Ciepielów, Gózd, Iłża, Jastrzębia, Jedlnia- Letnisko, Kazanów, Pionki, Policzna, Przyłęk, Tczów, Zwoleń).

Szczegóły

Formularz oferty - wersja edytowalna

 

Zapytanie ofertowe - organizacja marszu nordic walking

Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój” w Zwoleniu zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty na organizację i koordynację III marszu nordic walking „Marsz po zdrowie” dla  mieszkańców obszaru objętego Lokalną Strategią Rozwoju (gminy Ciepielów, Gózd, Iłża, Jastrzębia, Jedlnia- Letnisko, Kazanów, Pionki, Policzna, Przyłęk, Tczów, Zwoleń)  w terminie ustalonym przez Zamawiającego - maj/czerwiec 2015 r.

Szczegóły

Formularz oferty - wersja edytowalna

Zapytanie ofertowe - udostępnienie łowiska

 

Stowarzyszenie    „Dziedzictwo    i   Rozwój”   w   Zwoleniu    zwraca  się   z prośbą o przedstawienie oferty na udostępnienie łowiska o całkowitej długości linii brzegowej nie krótszej niż 400 m,na potrzeby przeprowadzenia imprezy wędkarskiej pod nazwą II Zawody Wędkarskie zLGD„Dziedzictwo i Rozwój”dla grupy około 35 uczestników, w terminie ustalonym przez Zamawiającego, o przewidywanym czasie trwania 5 godzin.

Szczegóły

Formularz oferty - wersja edytowalna

Zapytanie o cenę - organizacja turnieju w piłkę siatkową

Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój” w Zwoleniu zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty na organizację i koordynację III turnieju w siatkówkę „Rozgrywki z LGD” dla min. 6 drużyn z terenu objętego Lokalną Strategią Rozwoju (gminy Ciepielów, Gózd, Iłża, Jastrzębia, Jedlnia- Letnisko, Kazanów, Pionki, Policzna, Przyłęk, Tczów, Zwoleń) oraz gmin sąsiadujących, w terminie ustalonym przez Zamawiającego.

Szczegóły

Załączniki - wersja edytowalna

 

Strona 1 z 8

Ostatnie artykuły

Szukaj

Kalendarz

Sty 2018
Po Wt Sr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4


ul. Wojska Polskiego 78
26-700 Zwoleń
tel./fax 48 676 20 29
e-mail: stowarzyszeniedir@o2.pl

 

Biuro Stowarzyszenia czynne

od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.


Obsługa mieszkańców z terenu LGD

w godzinach pracy biura.