flaga ue

 

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizację Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach poddziałania 19.4  „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” -  działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
 Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.


 

9.jpg

Zamówienia

Zapytanie o cenę

Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój” w Zwoleniu zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na przeprowadzenie cyklu szkoleń (5 spotkań na terenie LGD „Dziedzictwo i Rozwój”- gminy Ciepielów, Gózd, Jastrzębia, Jedlnia- Letnisko, Kazanów, Pionki, Miasto Pionki, Policzna, Przyłęk, Tczów oraz Zwoleń po około 45 minut każde, dla około 100 uczestników) z zakresu „Ochrona środowiska i zmiany klimatyczne” w terminie do 15.10.2018 r. w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” – działanie: „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Czytaj więcej...

Zapytanie ofertowe - opracowanie i dostarczenie materiałów informacyjnych

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie i dostarczenie materiałów informacyjnych, zgodnie z Księgą wizualizacji znaku PROW 2014-2020, w związku z realizacją Planu Komunikacji w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” – działanie: „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Czytaj więcej...

Zapytanie o cenę - ocena realizacji LSR

 

Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój” w Zwoleniu zwraca się z prośbą  o przedstawienie oferty na  „Ocenę realizacji LSR dla LGD „Dziedzictwo i Rozwój”, poprzez ewaluację wskaźników  oraz w oparciu o ankiety monitorujące, kierowane do uczestników 11 spotkań konsultacyjnych”.

Szczegóły

Formularz oferty - wersja edytowalna

 

Zapytanie o cenę - "Wiosenne przesilenie"

Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój” w Zwoleniu zwraca się z prośbą  o przedstawienie oferty na  „Wiosenne Przesilenie” -  spotkanie środowiskowe z poetami, gawędziarzami i śpiewakami o starych i nowych zwyczajach wsi mazowieckiej oraz smakowanie potraw kuchni regionalnej.

Szczegóły

Formularz oferty - wersja edytowalna


 

Zapytanie o cenę - rajd rowerowy

Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój” w Zwoleniu zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty na organizację i koordynację  2- dniowego rajdu rowerowego dla około 15 uczestników, na trasie Zwoleń- Iłża, w terminie ustalonym przez Zamawiającego.

Szczegóły

Formularz oferty - wersja edytowalna

 


 

Zapytanie o cenę - turniej piłki nożnej

 

Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój” w Zwoleniu zwraca się z prośbą  o przedstawienie oferty na organizację i koordynację turnieju w piłkę nożną dla min. 8 drużyn z terenu objętego Lokalną Strategią Rozwoju (gminy Ciepielów, Gózd, Iłża, Jastrzębia, Jedlnia- Letnisko, Kazanów, Pionki, Policzna, Przyłęk, Tczów, Zwoleń) w terminie ustalonym przez Zamawiającego.

Szczegóły

Formularz oferty - wersja edytowalna

 

Zapytanie ofertowe - siłownia zawnętrzna

Przedmiotem zamówienia jest  dostarczenie oraz montaż na pylonach urządzeń fitness stanowiących wyposażenie siłowni na świeżym powietrzu, w wyznaczonych 3 miejscach na terenie działania LGD „Dziedzictwo i Rozwój” (gminy Ciepielów, Gózd, Iłża, Jastrzębia, Jedlnia- Letnisko, Kazanów, Pionki, Policzna, Przyłęk, Tczów, Zwoleń).

Szczegóły

Formularz oferty - wersja edytowalna

 

Zapytanie ofertowe - organizacja marszu nordic walking

Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój” w Zwoleniu zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty na organizację i koordynację III marszu nordic walking „Marsz po zdrowie” dla  mieszkańców obszaru objętego Lokalną Strategią Rozwoju (gminy Ciepielów, Gózd, Iłża, Jastrzębia, Jedlnia- Letnisko, Kazanów, Pionki, Policzna, Przyłęk, Tczów, Zwoleń)  w terminie ustalonym przez Zamawiającego - maj/czerwiec 2015 r.

Szczegóły

Formularz oferty - wersja edytowalna

Strona 1 z 8

Ostatnie artykuły

Szukaj

Kalendarz

Lis 2018
Po Wt Sr Cz Pi So Ni
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2


ul. Wojska Polskiego 78
26-700 Zwoleń
tel./fax 48 676 20 29
e-mail: stowarzyszeniedir@o2.pl

 

Biuro Stowarzyszenia czynne

od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.


Obsługa mieszkańców z terenu LGD

w godzinach pracy biura.