flaga ue

 

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizację Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach poddziałania 19.4  „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” -  działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
 Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.


 

91.jpg
Pismo z Ministerstwa Rolnictwa - ważne informacje dla Beneficjentów
Szanowni Państwo,
poniżej znajduje się pismo z Ministerstwa Rolnictwa z odpowiedziam...

Czytaj więcej

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY TRYBU KONKURENCYJNEGO W RAMACH PROW 2014 - 2020
Poniżej znajduje się link do komunikatu dotyczącego konkurencyjnego trybu wyboru. 

Czytaj więcej

#ratujmykażdyoddech
Fundacja follow Me oraz Związek Przedsiębiorców dla Biznesu w porozumieniu z Samorządem Zwoleńskim i...

Czytaj więcej

Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój” realizuje projekt F2F-Trust
Pismo z Ministerstwa Rolnictwa - ważne informacje dla...
KOMUNIKAT DOTYCZĄCY TRYBU KONKURENCYJNEGO W RAMACH PROW 2014...
#ratujmykażdyoddech

Relacja z koncertu "Niemen - Moja Ojczyzna"

IMG 0095W ubiegły czwartek, 07.11. 2019 r. w Kinie Świt w Zwoleniu miało miejsce wyjątkowe wydarzenie - Akustyczny koncert „Niemen - Moja Ojczyzna”. Z inicjatywą organizacji koncertu wyszła Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój”, a wsparcia w postaci użyczenia widowiskowej Sali Kina Świt, udzielił Dom Kultury w Zwoleniu. Data koncertu była nieprzypadkowa. Tym niebagatelnym wydarzeniem i utworami legendy polskiej muzyki - Czesława Niemena, ze specjalnie wyselekcjonowanym repertuarem LGD „DiR” uczciło zbliżający się Dzień Niepodległości.


Koncert cieszył się dużym zainteresowaniem, a bezpłatne wejściówki rozeszły się w ciągu zaledwie kilku dni. Nie brakowało chętnych, aby uczestniczyć w recitalu opartym na twórczości jednej z największych legend polskiej piosenki. Fenomenalne kompozycje w akustycznych aranżacjach do tekstów najwybitniejszych polskich poetów: Mickiewicza, Tuwima, Asnyka, Iwaszkiewicza, Norwida zostały wykonane przez zespół Ambitus Trio w składzie: Radosław Świderski, Krzysztof Chromiński,Tomasz Rogalski. Ku wielkiej radości całej widowni artyści przypomnieli wielkie przeboje tego muzyka- Czy mnie jeszcze pamiętasz, Sen o Warszawie, Pod Papugami, Dziwny jest ten świat i wiele, wiele innych. Każdy z utworów nagradzany był niemałymi oklaskami, nie mogło więc zabraknąć bisów. Publiczność stanęła na wysokości zadania, zmieniając salę kinową w salę koncertową z prawdziwego zdarzenia. Bez wątpienia koncert na długo pozostanie w pamięci uczestników.
Wydarzenie zorganizowano w związku z realizacją Planu Komunikacji w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” – działanie: „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Galeria zdjęć

Ostatnie artykuły

Szukaj

Kalendarz

Lip 2020
Po Wt Sr Cz Pi So Ni
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2


ul. Wojska Polskiego 78
26-700 Zwoleń
tel./fax 48 676 20 29
e-mail: stowarzyszeniedir@o2.pl

 

Biuro Stowarzyszenia czynne

od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.


Obsługa mieszkańców z terenu LGD

w godzinach pracy biura.