flaga ue

 

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizację Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach poddziałania 19.4  „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” -  działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
 Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.


 

91.jpg
Pismo z Ministerstwa Rolnictwa - ważne informacje dla Beneficjentów
Szanowni Państwo,
poniżej znajduje się pismo z Ministerstwa Rolnictwa z odpowiedziam...

Czytaj więcej

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY TRYBU KONKURENCYJNEGO W RAMACH PROW 2014 - 2020
Poniżej znajduje się link do komunikatu dotyczącego konkurencyjnego trybu wyboru. 

Czytaj więcej

#ratujmykażdyoddech
Fundacja follow Me oraz Związek Przedsiębiorców dla Biznesu w porozumieniu z Samorządem Zwoleńskim i...

Czytaj więcej

Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój” realizuje projekt F2F-Trust
Pismo z Ministerstwa Rolnictwa - ważne informacje dla...
KOMUNIKAT DOTYCZĄCY TRYBU KONKURENCYJNEGO W RAMACH PROW 2014...
#ratujmykażdyoddech

Podsumowanie zajęć rytmiczno-ruchowych

IMG 3573   W ubiegłym tygodniu zakończył się cykl zajęć rytmiczno- ruchowych, których organizatorem było Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój”.

Dwie 15-osobowe grupy Pań, z terenu objętego Lokalną Strategią Rozwoju, ambitnie ćwiczyły nad poprawą kondycji fizycznej pod bacznym okiem instruktora- pani Magdaleny Szymanowicz. Zajęcia ukierunkowane były przede wszystkim na poprawę wydolności swojego organizmu, według indywidualnych potrzeb oraz możliwości każdej z uczestniczek. Dzięki takiej formie, Panie miały okazję, a zarazem przyjemność zadbania o swoją kondycję, a przy okazji- wygląd zewnętrzny przed nadchodzącym latem. Bez wątpienia też miło i aktywnie spędziły czas wolny.
Uczestniczkom zawsze dopisywał dobry humor. Nie od dziś wiadomo przecież, że wysiłek fizyczny wzmaga wydzielanie endorfin, czyli hormonów szczęścia. Panie z dystansem potrafiły skomentować sytuacje, kiedy proste, zdawałoby się ćwiczenie, okazywało się jednak niewykonalne.
Na zakończenie zajęć odbyło się ognisko integracyjne. Była to forma podziękowania dla wszystkich uczestniczek- za wytrwałość i systematyczność, a także dla prowadzącej- za cierpliwość i dobre słowo dla każdej z ćwiczących.
Trudno było się rozstać, bo atmosfera sportowego ducha trwała do końca zarówno w jednej, jak i w drugiej grupie ćwiczeniowej. Duże zainteresowanie takim sposobem spędzenia wolnego czasu będzie jednak dla nas motorem do zaplanowania jesienią podobnego cyklu zajęć, w ramach realizacji harmonogramu planu komunikacji w roku 2019. Już dziś zapraszamy.
Prosimy o czujne śledzenie propozycji wydarzeń na naszej stronie internetowej: www.dir.zwolen.com oraz na naszym fanpage na fb.

Galeria zdjęć

Ostatnie artykuły

Szukaj

Kalendarz

Lip 2020
Po Wt Sr Cz Pi So Ni
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2


ul. Wojska Polskiego 78
26-700 Zwoleń
tel./fax 48 676 20 29
e-mail: stowarzyszeniedir@o2.pl

 

Biuro Stowarzyszenia czynne

od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.


Obsługa mieszkańców z terenu LGD

w godzinach pracy biura.