flaga ue

 

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizację Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach poddziałania 19.4  „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” -  działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
 Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.


 

losowe-maki.jpg
Pokonajmy nowotwory krwi
   Szanowni Państwo,
 w terminie 27 lutego 2019 roku lokalna grupa inicjatywna o...

Czytaj więcej

Zaproszenie na warsztat refleksyjny
W związku ze zobowiązaniem LGD do przeprowadzania każdego roku ewaluacji wewnętrznej z realizacji st...

Czytaj więcej

Międzynarodowy Festiwal Tortów, Ciast i Ciasteczek
Na prośbę Stowarzyszenia LGD Stobrawski Zielony Szlak zamieszczamy poniższą informację:

Czytaj więcej

Posiedzenie Rady Stowarzyszenia
Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój” zaprasza Członków Rady Stowarzyszenia na posiedzenie w celu ro...

Czytaj więcej

Pokonajmy nowotwory krwi
Zaproszenie na warsztat refleksyjny
Międzynarodowy Festiwal Tortów, Ciast i Ciasteczek
Posiedzenie Rady Stowarzyszenia

V Marsz „Po zdrowie – Powitanie Jesieni” 23.09.2018 r.

W ramach realizacji harmonogramu komunikacji na rok 2018, LGD Stowarzyszenie DiR miało przyjemność po raz kolejny spotkać się z sympatykami nordic walking. W niedzielny poranek wszyscy biorący udział w wydarzeniu, odpowiednio przygotowani, przyjechali w umówione miejsce zbiórki.

Grupa ok 30 osób została przywitana przez Panią Iwonę Sałek, następnie trener nordic walking - pani Mariola Będkowska - udzieliła cennych wskazówek dotyczących miejsca i trasy marszu. Na początku sumienna rozgrzewka i krótki instruktaż, dzięki któremu każdy mógł poznać podstawową technikę marszu nordic walking, po czym wszyscy udaliśmy się do Rezerwatu Królewskie Źródła. Maszerując szlakami leśnymi mieliśmy okazję do podziwiania niesamowitego krajobrazu, pełnego różnorodnych gatunków roślin. Przypomnijmy – Rezerwat Przyrody Źródło Królewskie, położony w Puszczy Kozienickiej, utworzony został w 2000 roku, obejmuje zespół źródeł przy rzece Zagożdżonce, jest atrakcją turystyczną Mazowsza, gdzie w aktywny sposób można spędzić wolny czas, wędrując szlakami dostosowanymi do własnego poziomu i umiejętności. Instruktor w trakcie imprezy przypominała, jak ważne jest dbanie o kondycję fizyczną w każdym wieku. Pokonanie 10 km dystansu upłynęło w miłej atmosferze, w towarzystwie sprzyjającej pogody. Uczestnicy po takim wysiłku, mieli ogromną ochotę na gorące przysmaki z ogniska i odpoczynek na leśnej polanie nieopodal źródełek, chętni mieli okazję spróbować wody ze źródeł królewskich. Pomimo zmęczenia w wyśmienitych humorach wszyscy wróciliśmy do domów.
Organizator „V Marszu Po zdrowie – Powitanie jesieni” dziękuje wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas i zaprasza na kolejne wydarzenia współfinansowane ze środków UE w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”.

Galeria zdjęć

Ostatnie artykuły

Szukaj

Kalendarz

Lut 2019
Po Wt Sr Cz Pi So Ni
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3


ul. Wojska Polskiego 78
26-700 Zwoleń
tel./fax 48 676 20 29
e-mail: stowarzyszeniedir@o2.pl

 

Biuro Stowarzyszenia czynne

od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.


Obsługa mieszkańców z terenu LGD

w godzinach pracy biura.