flaga ue

 

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizację Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach poddziałania 19.4  „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” -  działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
 Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.


 

2.jpg
Konferencja prezentująca stan wdrażania LSR
W dniu 21 marca br. w lokalnej restauracji Vanilla House odbyła się Konferencja prezentująca stan wd...

Czytaj więcej

Warsztaty manualne z LGD
LGD Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój” zaprasza wszystkich mieszkańców obszaru objętego Lokalną S...

Czytaj więcej

Profilaktyka raka piersi- spotkanie
LGD Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój” zaprasza wszystkich mieszkańców obszaru objętego Lokalną S...

Czytaj więcej

Zaproszenie na Walne Zebranie Członków
Na podstawie §18. ust. 3. pkt 5) Statutu Stowarzyszenia „Dziedzictwo i Rozwój” Zarząd Stowarzyszenia...

Czytaj więcej

Konferencja prezentująca stan wdrażania LSR
Warsztaty manualne z LGD
Profilaktyka raka piersi- spotkanie
Zaproszenie na Walne Zebranie Członków

Aktualności

Klauzula informacyjna dla osób współpracujących ze Stowarzyszeniem „Dziedzictwo i Rozwój”

WykrzyknikSzanowni Państwo,
informujemy, iż od 25 maja 2018 r. mają zastosowanie przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane, poniżej jako "RODO".

Czytaj więcej...

Formularze oświadczeń i zgód w zakresie zasad przetwarzania danych osobowych (RODO) dla beneficjentów poddziałania 19.2

W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, a także ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) poniżej zamieszczono aktualne wzory dokumentów dotyczących przetwarzania danych osobowych osób fizycznych występujących w poddziałaniu 19.2. Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego PROW 2014-2020. Dokumenty składają się z klauzul informacyjnych – informacje o przetwarzaniu danych osobowych obowiązkowych oraz klauzul zgód – zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

Czytaj więcej...

Konferencja prezentująca stan wdrażania LSR

W dniu 21 marca br. w lokalnej restauracji Vanilla House odbyła się Konferencja prezentująca stan wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Dziedzictwo i Rozwój” na lata 2014-2020. Celem spotkania było podsumowanie dotychczasowych działań prowadzonych od roku 2016, organizowanych naborów wniosków przyznania pomocy oraz działań animacyjnych na terenie objętym LSR. Wśród gości spotkania zasiadali: Przedstawiciele Zarządu Stowarzyszenia, Członkowie Rady, Członkowie Stowarzyszenia, osoby reprezentujące samorządy lokalne, współpracujące z LGD, beneficjenci, a także pracownicy biura.

Czytaj więcej...

Warsztaty manualne z LGD

torbaLGD Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój” zaprasza wszystkich mieszkańców obszaru objętego Lokalną Strategią Rozwoju (z terenu gmin: Ciepielów, Gózd, Jastrzębia, Jedlnia – Letnisko, Kazanów, Miasto Pionki, Pionki, Policzna, Przyłęk, Tczów, Zwoleń)  do wzięcia udziału w warsztatach manualnych- tworzenie toreb z filcu. Zajęcia poprowadzi instruktor z tytułem twórcy ludowego, który na pewno zachęci wszystkich uczestników do twórczej i indywidualnej pracy.

Czytaj więcej...

Profilaktyka raka piersi- spotkanie

amazonkiLGD Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój” zaprasza wszystkich mieszkańców obszaru objętego Lokalną Strategią Rozwoju (z terenu gmin: Ciepielów, Gózd, Jastrzębia, Jedlnia –   Letnisko, Kazanów, Miasto Pionki, Pionki, Policzna, Przyłęk, Tczów, Zwoleń)  do wzięcia udziału w zajęciach z zakresu profilaktyki raka piersi. Zajęcia poprowadzi wykwalifikowany instruktor, który w precyzyjny sposób przekaże wiedzę teoretyczną oraz praktyczną poprzez zademonstrowanie na fantomie, jak prawidłowo należy wykonywać samobadanie piersi.

Czytaj więcej...

Zaproszenie na Walne Zebranie Członków

Na podstawie §18. ust. 3. pkt 5) Statutu Stowarzyszenia „Dziedzictwo i Rozwój” Zarząd Stowarzyszenia zaprasza na Walne Zebranie Członków, które odbędzie się 21 marca 2019 r. (czwartek) o godzinie 1600 w Hotelu Vanilla House, Aleja Jana Pawła II 30 w Zwoleniu.

Wstępy 2019

W poniedziałek, 11 marca 2019 r. przedstawicielka LGD Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój”, Iwona Sałek uczestniczyła w Skaryszewskim Jarmarku Końskim WSTĘPY 2019.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na zajęcia rytmiczno-ruchowe!!!

aerobikStowarzyszenie Dziedzictwo i Rozwój w Zwoleniu zaprasza wszystkich chętnych mieszkańców obszaru objętego Lokalną Strategią Rozwoju (z terenu gmin: Ciepielów, Gózd, Jastrzębia, Jedlnia – Letnisko, Kazanów, Miasto Pionki, Pionki, Policzna, Przyłęk, Tczów, Zwoleń) do wzięcia udziału w bezpłatnych zajęciach rytmiczno- ruchowych z elementami gimnastyki.

Czytaj więcej...

II warsztat refleksyjny

W ubiegły piątek 22 lutego 2019 r. Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój” w Zwoleniu przeprowadziła II Warsztat refleksyjny, organizowany zgodnie z Wytycznymi nr 5/3/2017 Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 18 sierpnia 2017 roku „W zakresie monitoringu i ewaluacji strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”.

Czytaj więcej...

Pokonajmy nowotwory krwi

   image001Szanowni Państwo,
 w terminie 27 lutego 2019 roku lokalna grupa inicjatywna organizuje akcję rejestracji potencjalnych Dawców szpiku: „Dzień Dawcy Szpiku dla Joanny i Innych”. Jedną z            możliwości powrotu do zdrowia osób chorych na nowotwory krwi jest przeszczepienie szpiku od osób niespokrewnionych, z tego powodu organizujemy akcję rejestracji. 

Czytaj więcej...

Ostatnie artykuły

Szukaj

Kalendarz

Mar 2019
Po Wt Sr Cz Pi So Ni
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31


ul. Wojska Polskiego 78
26-700 Zwoleń
tel./fax 48 676 20 29
e-mail: stowarzyszeniedir@o2.pl

 

Biuro Stowarzyszenia czynne

od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.


Obsługa mieszkańców z terenu LGD

w godzinach pracy biura.