flaga ue

 

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizację Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach poddziałania 19.4  „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” -  działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
 Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.


 

9.jpg
Informacja dla Wnioskodawców i Beneficjentów
Szanowni Państwo,
wszyscy zainteresowani złożeniem wniosku o przyznanie pomocy w ramach poddzi...

Czytaj więcej

UWAGA!
  W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa - Sars-Cov-2 oraz wprowadzeniem stanu z...

Czytaj więcej

WZC - odwołane
Szanowni Państwo, Członkowie Stowarzyszenia „Dziedzictwo i Rozwój”
W związku z rozprzestrzenia...

Czytaj więcej

Pilne !!!
  Szanowni Państwo,
W trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne mieszkańców Lokalna G...

Czytaj więcej

Informacja dla Wnioskodawców i Beneficjentów
UWAGA!
WZC - odwołane
Pilne !!!

Aktualności

Klauzula informacyjna dla osób współpracujących ze Stowarzyszeniem „Dziedzictwo i Rozwój”

WykrzyknikSzanowni Państwo,
informujemy, iż od 25 maja 2018 r. mają zastosowanie przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane, poniżej jako "RODO".

Czytaj więcej...

Formularze oświadczeń i zgód w zakresie zasad przetwarzania danych osobowych (RODO) dla beneficjentów poddziałania 19.2

W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, a także ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) poniżej zamieszczono aktualne wzory dokumentów dotyczących przetwarzania danych osobowych osób fizycznych występujących w poddziałaniu 19.2. Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego PROW 2014-2020. Dokumenty składają się z klauzul informacyjnych – informacje o przetwarzaniu danych osobowych obowiązkowych oraz klauzul zgód – zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

Czytaj więcej...

Informacja dla Wnioskodawców i Beneficjentów

Szanowni Państwo,
wszyscy zainteresowani złożeniem wniosku o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 (nabór nr 01/2020) dla zakresu tematycznego - Rozwijanie działalności gospodarczej, proszeni są o telefoniczny lub mailowy kontakt z biurem LGD w celu omówienia zasad, bezpiecznego dla obu stron, złożenia wniosku i załączników.

Czytaj więcej...

UWAGA!

26121  W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa - Sars-Cov-2 oraz wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego, a co za tym idzie - ograniczeniem pracy wielu urzędów i instytucji, LGD "Dziedzictwo i Rozwój" przedłuża termin naboru wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 (nr 01/2020) dla zakresu tematycznego - Rozwijanie działalności gospodarczej, do dnia 07 kwietnia 2020 r. do godz. 16.00 - czas trwania naboru 30 dni.

Czytaj więcej...

WZC - odwołane

Szanowni Państwo, Członkowie Stowarzyszenia „Dziedzictwo i Rozwój”

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-Cov-2 oraz wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego, a co za tym idzie zakazem organizacji zgromadzeń, w których miałoby uczestniczyć więcej niż 50 osób, Zarząd Stowarzyszenia „Dziedzictwo i Rozwój” zmuszony jest odwołać planowane na czwartek - 26 marca 2020 r. na godz. 16:00, Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia „Dziedzictwo i Rozwój”. 

O nowym terminie Walnego Zebrania Członków poinformujemy w kolejnym komunikacie.
W celu jak największej skuteczności przekazu, prosimy o rozpropagowanie informacji wśród wszystkich członków Stowarzyszenia - http://dir.zwolen.com/informacje-o-lgd/897-czlonkowie-lgd-19-12-2019-r.html

Pilne !!!

uwaga1  Szanowni Państwo,
W trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne mieszkańców Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie "Dziedzictwo i Rozwój", aby zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa  SARS –Cov-2 zachęca do korzystania z kontaktu z biurem za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie: nr telefonu - 48 676 20 29, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj więcej...

Komunikat

wykrzyknikSzanowni Państwo, w związku z zaistniałą sytuacją i zagrożeniem koronawirusem w Polsce, LGD zawiesza zajęcia rytmiczno-ruchowe oraz kurs języka angielskiego- do odwołania.

English is easy

IMG 0323Zgodnie z planem, w dniu 03 marca br. Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój” rozpoczęła cykl zajęć z języka angielskiego dla średniozaawansowanych. Informacja o planowanym kursie spotkała się z dużym odzewem ze strony mieszkańców, co świadczy o potrzebie organizacji podobnych inicjatyw, podnoszących kompetencje zawodowe lokalnej społeczności. Prowadząca zajęcia- Beata Olczyk, zachęcając do przełamania bariery językowej, stawia na kreatywne metody, angażując do pracy wszystkich uczestników kursu.

Czytaj więcej...

Kolejna edycja zajęć rytmiczno - ruchowych

IMG 0315Pod koniec lutego rozpoczęła się kolejna seria zajęć rytmiczno - ruchowych, których organizatorem jest Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój”. Nieustające zainteresowanie takim sposobem spędzania czasu wolnego wpłynęło na decyzję o utworzeniu dwóch dwudziestoosobowych grup ćwiczących. Ponieważ zdrowy i aktywny tryb życia ważny jest w każdym wieku, na zajęcia kolejny raz zaprosiliśmy wszystkich, którym kondycja i zdrowie nie są obojętne.

Czytaj więcej...

Aktualizacja Lokalnej Strategii Rozwoju LGD „Dziedzictwo i Rozwój”

W związku z możliwością ubiegania się przez Lokalną Grupę Działania Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój” o dodatkowe środki finansowe na wsparcie realizacji operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR), Zarząd Stowarzyszenia „Dziedzictwo i Rozwój” na posiedzeniu w dniu 15 stycznia 2020 r. podjął decyzję o konieczności przeprowadzenia procedury aktualizacji LSR oraz jej załączników. Zgodnie z zapisami „Procedury aktualizacji LSR” -  załącznika nr 1 do Lokalnej Strategii Rozwoju, przeprowadzono w tej sprawie konsultacje społeczne. Informacja o aktualizowanych zagadnieniach zamieszczona została na stronie www stowarzyszenia. W tym celu opracowana została karta uwag, na której mieszkańcy i osoby zainteresowane miały szansę odnieść się do proponowanych zmian oraz przedstawić nowe zagadnienia do aktualizacji.

Czytaj więcej...

Ostatnie artykuły

Szukaj

Kalendarz

Mar 2020
Po Wt Sr Cz Pi So Ni
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5


ul. Wojska Polskiego 78
26-700 Zwoleń
tel./fax 48 676 20 29
e-mail: stowarzyszeniedir@o2.pl

 

Biuro Stowarzyszenia czynne

od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.


Obsługa mieszkańców z terenu LGD

w godzinach pracy biura.