flaga ue

 

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizację Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach poddziałania 19.4  „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” -  działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
 Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.


 

9.jpg

Kurs z zakresu księgowości

kurs ksiegowosci 300x200Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Dziedzictwo i Rozwój w Zwoleniu zaprasza mieszkańców obszaru objętego Lokalną Strategią Rozwoju (z terenu gmin: Ciepielów, Gózd, Jastrzębia, Jedlnia – Letnisko, Kazanów, Miasto Pionki, Pionki, Policzna, Przyłęk, Tczów, Zwoleń) do wzięcia udziału w bezpłatnym kursie z zakresu księgowości. 

 Szkolenie z księgowości umożliwia uzyskanie i uzupełnienie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych. Kurs będzie dotyczył praktycznych i teoretycznych aspektów pracy 

w księgowości. Teoria będzie stanowiła wprowadzenie do zajęć praktycznych.

Zajęcia z księgowości adresowane są do osób, które nie miały styczności z pracą w zawodzie księgowego, a chcą związać z taką pracą swój dalszy rozwój zawodowy. Szkolenie również kierujemy do osób, które pracują w innych działach, a chcą poznać lub pogłębić wiedzę z zakresu pełnej księgowości. Wszystkim zainteresowanym proponujemy zajęcia w wymiarze 100 godzin, zawierające naukę zarówno teorii jak i praktyki. Cechą charakterystyczną szkolenia odróżniającą go od innych oferowanych na rynku jest jego indywidualny charakter, który umożliwia nabycie solidnych podstaw, które pozwolą na podjęcie pracy w księgowości bez konieczności dodatkowego pogłębiania zagadnień z tego zakresu.

Po ukończeniu kursu uczestnicy nabędą umiejętność samodzielności w wykonywanych czynnościach księgowych. 

Szkolenie realizowane jest w ramach projektu współpracy „Multimedialne Centrum Edukacji Lokalnej – Multi CEL”, współfinansowanego ze środków UE w ramach poddziałania 19.3 Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania w ramach inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Termin realizacji zajęć: maj 2019 r. -  szczegółowy harmonogram kursu zostanie przedstawiony po wyłonieniu grupy szkoleniowej.

Formularz zgłoszeniowy powinien byc przesłany za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 30 kwietnia 2019 r. 

Liczba miejsc ograniczona. O zakwalifikowaniu na kurs decydyje kolejnośc zgłoszeń.

Zdobądź kompetencje poszukiwane przez pracodawców!!! Weź udział w bezpłatnym szkoleniu.

Formularz zgłoszeniowy

 

Ostatnie artykuły

Szukaj

Kalendarz

Sie 2019
Po Wt Sr Cz Pi So Ni
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1


ul. Wojska Polskiego 78
26-700 Zwoleń
tel./fax 48 676 20 29
e-mail: stowarzyszeniedir@o2.pl

 

Biuro Stowarzyszenia czynne

od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.


Obsługa mieszkańców z terenu LGD

w godzinach pracy biura.